گروه کارخانجات صنعتی رادفر

بیش از ۳۰ سال سابقه در تولید و تامین تجهیزات

با ما در تماس باشید!

آیا به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟
می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس با ما تماس با ما دریافت کاتالوگ و رزومه
قرارداد 1400
Appreciation 06

گروه کارخانجات صنعتی رادفر در سال ۱۳۶۴ با نام پارت استیل در عرصه صنایع برودتی فعالیت خود را آغاز کرد. فلسفه این شرکت از همان ابتدا همیشه بر اساس کیفیت و ارزش افزوده برای مشتریان بوده است و برای دست یابی به این دو ویژگی از منابع انسانی آموزش دیده و متخصص در طراحی و ساخت محصولات خود استفاده می کند.با گسترش دامنه فعالیت این شرکت بعدها در سال ۱۳۹۰ نام پارت استیل به گروه صنعتی رادفر تغییر پیدا کرد. امروزه محصولات صنایع رادفر در بازارهای داخلی و همچنین کشورهای همسایه و حوزه خلیج همیشه فارس به فروش می رسد.

  • محصولات: ما با پالایش صنایع غذایی کشور نیازها و دغدغه های این حوزه را شناسایی و برای رفع این نیازها راهکارها و محصولات متنوعی را روانه بازار کرده ایم. امروزه دامنه محصولات ما از صنایع برودتی، صنعت دام و طیور، شیر و فراورده های لبنی و … گسترده گردیده است.
  • خدمات: یکی از دغدغه های مدیران صنایع غذایی وجود یک تیم متخصص و متعهد است که بتواند خدمات مهندسی و خدمات پس از فروش مناسبی را ارائه دهد. ما برای تکمیل چرخه خود از تولید، فروش و ارائه خدمات مهندسی شامل طراحی، اجرا و خدمات پس از فروش یک تیم شامل متخصصین و تکنسین های حوزه صنایع غذایی را به کار گرفته ایم تا پاسخ گوی نیاز مشتریان خود در این حوزه باشیم.
  • کیفیت: برای اطمینان مشتریان تولید محصولات ما مطابق با آخرین استاندارد های روز جهان است و همواره کوشیده ایم راندمان و کیفیت محصولات خود را افزایش دهیم. محصولات تولیدی ما توانسته ۵ نشان استاندارد بین المللی موسسه BQS Certification انگلستان را اخذ کند.

مدارک و گواهینامه های کسب شده توسط گروه صنعتی رادفر

گواهینامه conformity
گواهینامه حضور در نمایشگاه 1396
گواهینامه iso-2007
گواهینامه iso-2012
گواهینامه iso-2015
گواهینامه iso-2015-2
گواهینامه حضور در نمایشگاه 1394
گواهینامه حضور در نمایشگاه 1395
گواهینامه حضور در نمایشگاه 1398

گروه صنعتی رادفر

بهترین گزینه در تجهیزات و ماشین آلات صنایع غذایی و برودتی

چرا صنایع رادفر؟
Qulity

کیفیت

ما بیش از ۳۵ سال است در این حوزه تجربه داریم، با ارائه محصولات و راه حل های با کیفیت مطابق با سخت ترین استاندارد های کیفی توانسته ایم انتظار متخصصین را برآورده کنیم.
صنایع رادفر یک شرکت صد در صد مشتری مدار است که خدمات و محصولات مورد نیاز صنایع غذایی و صنعت دام و طیور را ارائه می دهد به صورت مستمر در حال بهبود فرآیند ها و دستور عمل های سازمانی خود است و مسئولیت و اهداف کاملا مشخصی دارد .
گواهینامه های BQS Certification تاییدی بر کیفیت محصولات ما است اما آنچه کیفیت محصولات ما را تضمین می کتد انجام آزمایشات کیفی مداوم محصولات تولیدی این شرکت است.
دانلود BQS Certification

برخی از پروژه های انجام شده توسط گروه صنعتی رادفر

مشاهده همه
امتیاز: 13/ 4.7